Głosuj na Festiwal Kultur Świata w konkursie Perły Mazowsza

Wystartowała VIII edycja konkursu „Perły Mazowsza”, w której bierze udział gmina Grodzisk Mazowiecki. Do plebiscytu w kategorii Perła Kultury został zgłoszony Festiwal Kultur Świata, który odbył się w lipcu 2023 roku w Grodzisku Mazowieckim i walczy o nagrodę.

Przez 5 dni mieszkańcy miasta i okolic mieli okazję integrować się z zespołami z Chile, Senegalu, Meksyku i Armenii, poznawać różnorodną muzykę i kuchnię międzynarodową. Pomimo wakacyjnego okresu festiwal zgromadził tłumy na występach oraz wielkim finale. To wyjątkowe wydarzenie na stałe weszło do kalendarza kulturalnych imprez w Grodzisku Mazowieckim. W ciągu pięciu dni festiwalowej sceny gościły zespoły prezentujące folklor z różnych zakątków świata, zapewniając niezapomniane koncerty i widowiska taneczne, warsztaty i wystawy.

Plakat promujący konkurs Perły Mazowsza prezentujący występ zespołu z Chile

Zagłosować można na dwa sposoby:

– przez prosty formularz ankietowy: https://www.interankiety.pl/i/VWjD9JeM

– przez stronę społecznościową za pomocą kliknięcia przycisku „Polub”: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=953086569676709&set=a.561365628848807&type=3&ref=embed_post

Głosowanie trwa do 4 lutego 2024 r.

Celem plebiscytu „Perły Mazowsza” jest uhonorowanie wybitnych przedsiębiorców, odkrycie najbardziej innowacyjnych ofert turystycznych, oraz wyróżnienie wyjątkowych wydarzeń organizowanych w regionie. Konkurs ten stanowi doskonałą okazję do docenienia i promowania lokalnych firm, a także jest platformą do prezentowania różnorodności i bogactwa kulturowego Mazowsza.